Donacije za župu Garevac

• Kako darivati župu Garevac

Upute za uplate sredstava garevačkoj župi

Dragi dobročinitelji,

kako bi sva vaša uplaćena sredstva bila pravovremeno evidentirana i objavljena, molimo pridržavajte se sljedećih uputa:

VAŽNO PRI NAVOĐENJU SVRHE UPLATE

1. Za ODREĐENI PROJEKT navesti skračeni naziv projekta, kojeg ćete naći ispod naslova projekta

2. Za NEODREĐENO DONIRANJE župe, gdje župnik usmjerava sredstva prema vlastitoj procjeni navesti “ZA ŽUPU”

3. Za osobno DARIVANJE ŽUPNIKA, nevezano niti za neki projekt niti za župu, navesti: “ŽUPNIKU”

1.

Uplate U RUKE župniku ili nekom od povjerenika

Pri uplati sredstava u ruke, molimo navedite i sljedeće podatke:

Obvezno

Ime, prezime, ime oca, nadimak (ako postoji) župa, svrha uplate, e-mail adresa, država u kojoj živite, iznos, valuta

Opcionalno

Prebivalište, broj mobitela

Radi brže evidencije i dodatne transparentnosti možete nakon uplate poslati kratku obavijest s gore navedenim podacima na mojdar@zupa-garevac.com

2.

Uplate na tekuće račune župe, župnika i povjerenika ili na PayPal račune povjerenika

Pri uplati sredstava na bankovne tekuće račune ili na PayPal, molimo navedite sljedeće podatke:

Obvezno pri uplati

Ime, prezime, svrha uplate

Obvezno nakon uplate putem e-mail pošte na mojdar@zupa-garevac.com

Ime, prezime, ime oca, nadimak, župa, svrha uplate, e-mail adresa, država u kojoj živite, iznos, valuta

Opcionalno nakon uplate putem e-mail pošte na mojdar@zupa-garevac.com

Prebivalište, broj mobitela

Obrazloženje

Svi ovi podaci, dragi naši dobročinitelji, potrebni su radi što transparentnije, brže i efikasnije evidencije i objave doniranih sredstava. Vaši osobni podaci, kao što su e-mail adresa, broj    mobitela i prebivalište neće biti javno objavljeni. Vaša e-mail adresa nam je nužno potrebna, kako bi vam mogli poslati digitalnu zahvalnicu, a po želji i tiskanu, ukoliko nam pošaljete sve navedene podatke.

Ukoliko ne želite podijeliti s nama Vašu e-mail adresu ili neke od podataka, koristit ćemo one, koje nam dostavite. Vaša zahvalnica Vas u tom slučaju čeka kod određenog povjerenika države u kojoj živite ili po želji, kod našega župnika u Garevcu.

Uplata izravno župniku u župnom uredu
Na ruke župniku

Svoje priloge župi Garevac možete uručiti izravno župniku u župnom uredu u Garevcu.
Vrijede gore navedene upute za donatore.

Darivati iz ruke u ruku je najslađe darivanje. To je i prilika za osobni razgovor sa župnikom, koji će zasigurno svakoga oplemeniti i obogatiti. Vaš dar će u najkraćem mogućem roku biti evidentiran i objavljen na župnim stranicama.

Uplata na žiro račun župe
Uplata na bankovni račun

Vaše doznake župi Garevac moći ćete ostvariti i uplatom na žiro račun župe Marija Majka Crkve otvoren kod UniCredit banke d.d. Mostar.
U tu svrhu koristite sljedeće podatke.
PRIMATELJ:
Župa Marija Majka Crkve Garevac
Garevac, Lužani 1
74484 Modriča
Kao svrhu uplate navedite svrhu prema gore objavljenim uputama, te obratite pažnju radili se
a) o ODREĐENOM PROJEKTU (skraćeni naziv projekta ćete naći uvijek ispod glavnog naslova projekta),
b) o NEODREĐENOM DONIRANJU ili
c) o DARIVANJU ŽUPNIKA.
Broj računa primatelja:
IBAN: BA39 3380 6048 1769 2349
SWIFT: UNCRBA22
(Na ovaj račun se vrše uplate iz BiH i iz inozemstva)

Uplata na osobni račun župnika
Na račun župnika

Vaše doznake možete poslati i na osobni devizni račun župnika u Hrvatskoj:
Primatelj:
Anto Stjepanović, župnik u Garevcu
IBAN: HR90 2402 0063 2053 98328
SWIFT: ESBCHR22
ERSTE&STEIERMÄRKISCHE BANK d.d.
Kao i kod ostalih načina doznake, vrijede gore navedene upute.

Povjerenici garevačke župe
Uplate preko povjerenika

Sve uplate iz inozemstva možete doznačiti preko povjernika, prema državi vašega boravišta.
Sve pojedinosti o povjerenicima i mogućnostima uplate u i iz inozemstva doznajte klikom na link ispod.

Povjernici župe